תיעוד: חייל התמוטט במהלך נהיגה – הפקח ניצל את האירוע כדי לרשום לו דוח חנייה

 
עודכן 16:33 11/04/2016

אריאל נסע עם אמו באחד הרחובות הראשיים ברמת השרון, כשלפתע חש ברע ונאלץ לעצור בצד הרחוב על מנת להתרענן. הפקח העירוני שהגיע למקום, לא קיבל את הטיעון, ניצל את ההזדמנות ורשם לו דוח חנייה • צפו בתיעוד המלא

 
 
 
 
 

אריאל נסע עם אמו ברחוב סוקולוב ברמת השרון, כשלפתע חווה נפילת סוכר, התמוטט ונאלץ לעצור בצד הדרך. פקח עירוני שהגיע למקום ניצל את ההזדמנות והתעקש לרשום לו דוח חנייה.

 

"במהלך הנסיעה עקב טיפול רפואי שאני עובר, אני חווה כיום נפילות של סוכר", אמר אריאל, "במהלך הנסיעה נפל לי הסוכר ל-38 לאחר מדידה במכשיר המגנומטר. התחלתי לרעוד והרגשתי דפיקות לב מהירות. הייתי חייב לעצור בצד ולאזן את עצמי".

 

עוד הוא סיפר: "עצרתי בצד והפעלתי ארבעה איתותים, אבל שהגיע הפקח הסברתי לו את המצב וזה בכלל לא עניין אותו. מה שהוא רצה זה רק לתת דוח. הוא גם לא הסכים לתת לי את הדוח באותו הרגע. הפקח התחיל לצלם את הרכב ואמר שהדוח יישלח בדואר".

 

 
התעקש לרשום דוח
התעקש לרשום דוח צילום : ללא קרדיט
 

מעיריית רמת השרון נמסר בתגובה: "הנושא הועבר לבדיקה יסודית של הגורמים המקצועיים במערכת. הפקח הוזמן לבירור הנושא מול הממונים עליו וכמו כן הוזמנה חוות דעת מקצועית של יועץ התנועה. לאחר הליך הבדיקה, תפעל העירייה בהתאם לממצאים שיתקבלו".

 

עוד נמסר: "יודגש, כי פקחי העירייה פועלים על פי החוק, במסירות ובמקצועיות ושומרים על הסדר הציבורי לטובת כלל הציבור. נזכיר כי שמורה לתושב הזכות להגיש ערעור לדו"ח ובו ייבחנו כלל ההיבטים. כמו כן ירועננו הנהלים בקרב הפקחים במקרים מסוג זה, מתוך מגמה למנוע הישנות מקרים דומים בעתיד".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.