רשת "פתאל" לאורחיה היהודים: שנו את תאריך החופשה בגלל חג העיד אל-פיטר

 
עודכן 17:34 05/07/2016

חודשי הקיץ הם תמיד חודשים עמוסים מאוד בבתי המלון ברחבי הארץ בכלל ובאילת בפרט, וסוף השבוע הקרוב לא צפוי להיות שונה, בין היתר בעקבות סיום חג הרמדאן ותחילת חג העיד אל-פיטר, בעקבותיו יצאה רשת מלונות "פתאל" במדיניות חדשה לפיה היא מתקשרת ללקוחות יהודים ומציעה להם להחליף את תאריך חופשותיהם

 
 
 
 
 

החודשיים הקרובים צפויים להיות עמוסים מאוד בבתי המלון בישראל. מי שתכנן לנפוש בסוף השבוע באחד ממלונות רשת "פתאל" באילת קיבל שיחה מפתיעה מנציגי השירות של החברה, בה הציעו להם להחליף את תאריך החופשה שלהם ללא תשלום - וזאת בעקבות חג העיד אל-פיטר המוסלמי.

 

נציגת החברה התקשרה ללקוחה ושאלה אותה האם היא אכן מתכננת להגיע לחופשה אותה הזמינה ביום חמישי הקרוב, ומשקיבלה תשובה חיובית היא אמרה ללקוחה שיום חמישי הקרוב הוא יום סיום הרמדאן, "והאוכלוסייה שתהיה במלון ברובה היא אוכלוסייה של מגזר, אמנם (אוכלוסייה) ישראלית, אבל מגזר". בסוף השיחה אמרה הנציגה "תוכלו להישאר, אבל תיקחו בחשבון שתהיה פה אוכלוסייה גדולה של מגזר".

 

 
"אוכלוסייה של מגזר". מלון "מג'יק סאנרייז קלאב" באילת
"אוכלוסייה של מגזר". מלון "מג'יק סאנרייז קלאב" באילת צילום : אתר פתאל
 

בתוכנית "הכל כלול" רצו לבדוק האם מדובר במדיניות של החברה או בהחלטה נקודתית של אותה נציגה, ואחד מכתבי התוכנית התקשר למערכת ההזמנות של הרשת כדי לברר את העניין. הנציגה שענתה אמרה כי היא שמעה על הבקשה, והוסיפה "הבנתי שזה בגלל שיש עיד אל-פיטר, יהיה עמוס זה מה שבטוח".

 

הנציגה העבירה את השיחה לנציג אחר, וזה אמר "זה לא קשור למלון, אנחנו אומרים את זה לאורחים, אני אומר לך ת'אמת. יש כאלה שזה יכול להפריע להם ויש כאלה שזה לא מפריע". הנציג הוסיף כי מספר נציגים שמחו על המידע שנאמר להם, ואפילו הודו לו בכך שאמרו כי הוא הציל להם את החופשה: "אני אומר את זה לאורחים, חשוב להגיד את זה".

 

 

תגובת הרשת: "אנחנו מארחים באהבה את כל לקוחותינו, אם נחגג במלון חג של כל מגזר שהוא, שמוציא את המלון משגרה, מחויבותינו ליידע את האורחים. בחג הפסח למשל אנו מיידעים את הלקוחות שאינם יהודים על שינויים שמתבצעים במלון וכך גם במקרה שציינתם".

 

 
  
 
תגובות
הוסף תגובה 0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.